Kontakty

Hľadáte kvalitného účtovníka, ktorý sa dokáže maximálne prispôsobiť potrebám Vášho podnikania? V spoločnosti AZ FIN, spol. s r.o. vieme, ako majú kvalitné účtovnícke služby vyzerať, a služby na mieru radi poskytneme i Vám. Na nasledujúcich kontaktných spojeniach sa s nami môžete dohovoriť na termíne nášho osobného stretnutia alebo sa opýtať na akékoľvek detaily našich služieb.

AZ Fin, spol. s r.o.
IČ: 44286317
DIČ: 2022667174
IČ DPH: SK2022667174

Adresa sídla:
Borová 33
010 07 Žilina

Adresa kancelárie:
A.Rudnaya 21
010 01 Žilina

Telefón:
0948 026 811

E-mail:
azfin@azfin.sk

Web:
www.azfin.sk

Vyskúšajte i Vy účtovnícku firmu, ktorá má za sebou bohaté skúsenosti s rôznymi typmi podnikateľských i nepodnikateľských subjektov ! Veríme, že s našimi službami budete spokojní.

Kde nás nájdete v Žiline

V spoločnosti AZ FIN, spol. s r.o. vieme poskytnúť špičkové účtovnícke služby klientom z radov malých, stredných i veľkých podnikateľov. Spolupracujeme nie len so zákazníkmi zo Žiliny, ale i z celého jej okolia. Ak by ste sa chceli dohovoriť na podrobnostiach poskytovania našich služieb, radi sa s Vami stretneme. Je na Vás, či budete preferovať stretnutie v priestoroch Vašej firmy, alebo rovno v našej kancelárii v bývalej budove „Vuralu“ na alici A. Rudnaya 21 v Žiline. Prajeme príjemnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!