O nás

 Spoločnosľ AZ FIN, spol. s r.o. v Žiline ponúka svoje služby všetkým klientom, ktorí od svojho účtovníka požadujú špičkovú, precíznu prácu. S drobnými živnostníkmi i významnými firmami spolupracujeme už temer desať rokov  a po celú dobu svojho pôsobenia im dodávame individuálne zameraný servis v nie len v oblasti podvojného a jednoduchého účtovníctva, ale i v oblasti personálnej a mzdové agendy.

Čo konkrétne spoločnosľ AZ FIN, spol. s r.o. ponúka?

  • Sústredíme sa predovšetkým na poskytovanie služieb v oblasti účtovníctva. Svojim zákazníkom vedieme jednoduché a podvojné účtovníctvo. Okrem pravidelného spracovávania klientom dodaných dokladov, to zahŕňa tiež spracovanie všetkých typov daňových priznaní, spracovanie rôznych prehľadov a štatistík. Pri vedení účtovníctva používame kvalitný účtovnícky softvér, vďaka ktorému budete mať kedykoľvek k dispozícii prehľadne spracované údaje o stave svojho hospodárenia. Podľa Vašich potrieb Vám budeme pravidelne odovzdávať požadované účtovné výstupy  a zároveň budeme k dispozícii s kvalifikovaným účtovným a daňovým poradenstvom.
  • Ak máte vlastných zamestnancov, zariadime pre Vás tiež kompletnú personálnu agendu. Administratívy spojenej s evidenciou zamestnancov je viac, než by si väčšina podnikateľov priala, a celá oblasť si naviac vyžaduje pomerne rozsiahlu znalosť relevantnej legislatívy. Postaráme sa Vám o zhotovenie všetkých typov pracovných zmlúv a dohôd, vedenie evidencie zamestnancov a zabezpečíme nutný styk so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, doplnkovými dôchodkovými poisťovňami a daňovým úradom
  • Zabezpečíme  kompletnú mzdovú agendu a pomôžeme Vám taksplniť, všetky  povinnosti voči zamestnancom. Všetko, čo so mzdami súvisí, od výpočtu miezd, cez spracovanie výplatných pások až po najrôznejšie potvrdenia pre zamestnancov, zariadime včas a s maximálnou precíznosťou..

Vždy robíme maximum pre to, aby od nás naši klienti dostávali na mieru prispôsobený servis, ktorý bude dokonale zodpovedať ich potrebám. Budeme radi, ak nám zavoláte a dáte nám vedieť, ako by ste si spoluprácu s našou spoločnosťou predstavovali práve Vy. Tešíme sa na Vás!